Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Şarkısı, Şeref Meselesi gibi yapımlarda adından sıkça söz ettiren güzel ve genç oyuncu Burcu Biricik'in yeni sezonudaki projesi belli oldu. Genç olduğu kadar başarılı bir oyuncu olan Biricik Ay Yapım'ın yeni sezon için Kanal D'ye sunduğu aksiyon türündeki 8. Gün'ün başrolünde olacak. Volka Sümbül ve Toprak Karaoğlu'nun senaryosunu yazdığı yeni dizinin yönetmenliğini Hilal Saray yapacak. Masa üstü çalışmaları tamamlanan ve cast çalışmaları devam eden 8. Gün Ocak ayında ekranlara gelmesi bekleniyor.


8. Gün Dizisi Konusu
Henüz dizisinin konusuyla ilgili net bir bilgi bulunmuyor.


8. Gün Dizisi Oyuncuları


Burcu Biricik Kimdir?
4 Mayıs 1989 yılında Antalya'da dünyaya gelen Burcu Biricik Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünü tamamlamıştır. Molped, Biskrem, n11.com gibi reklam filmlerinde rol almıştır. Ayrıca güzel oyuncu Bana Masla Anlatma, Beni Böyle Sev, Ulan İstanbul, Şeref Meselesi ve Hayat Şarkısı gibi dizilerde kendini göstermiştir.

 

Seçkin Özdemir Kimdir?

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Radyo Televizyon program sunucusu, dizi ve sinema oyuncusu ve dj’dir. Oyuncu Kocaeli Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden eğitim aldıktan sonra Al Yazmalım, Racon, Aşk Acısı, Kiralık Aşk ve Ateş Böceği dizilerinde rol aldı.