Entepli Dizisi Oyuncu Kadrosu Oyuncuları Konusu Kim Kimdir 

Komedi dizilerinin baş mimarlarından biri olan Gani Müjde’den yeni bir komedi dizisi daha geliyor. Bu sezon ekranlara gelen İki Yalancı’nın senaryosunu kaleme alan Gani Müjde yeni dizi Entepli’nin hazırlıklarına başladı.

Daha önceden Pis Yedili, Hayat Bilgisi, Ankara’nın Dikmeni, Hayat Bazen Tatlıdır ve İki Yalancı gibi dizilerde imzası bulunan Gani Müjde’nin yeni dizi projesi Entepli’nin de komedi tadında olacağı bekleniyor.

Cast calışmaları devam eden dizinin kanalı henüz belli olmadı. Önümüzdeki günlerde detayları belli olacak olan yeni dizi Entepli, Gani Müjde’nin imzasıyla yakında ekranlardaki yerini alacaktır.

 

Entepli Konusu hikayesi
Hikayemiz tanık koruma programından yararlanıp normal bir hayatı amaçlayan bir mafya babasının devletin bir öğretmeni olarak okulda görev almasıyla başlıyor. Görev aldığı belalı okulda ki öğrencilere yardım ederken, uzaklaştığı sandığı bela peşini bırakmayacaktır.

Entepli dizisi kısaca antep yöresinde ki 2 ailenin birbirleri ile olan ilişkilerini konu alacak bir aile komedisi türünde ekranlara gelecek. Gaziantep ilinde geçmesi düşünülen hikayede ayrıntılar henüz netleşmedi. Gani Müjde’den güzel bir komedi dizisi izleyecez gibi.


Entepli Oyuncuları
Yavuz Bingöl;
7 Ekim 1964 İstanbul doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Daha önceden Zerda, Ah Be İstanbul, Yanık Koza, Eşref Saati, Ateş Yürümek, Bulutları Ötesi, Karagül, Aşk Zamanı ve Sevda Kuşun Kanadında gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.