Merakla beklenen Hayat Bazen Tatlıdır 5. bölüm fragmanı Star TV'de yayınlandı. Hayat Bazen Tatlıdır 5. bölümde Hayat öğretmen Paşa'dan hesap soracak! İşte Hayat Bazen Tatlıdır 5. yeni bölüm fragmanı.
 
Hayat Bazen Tatlıdır 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

Star TV ekranlarının yeni dizilerinden Hayat Bazen Tatlıdır, yayınlanan bölümleri ile beğeni topladı. Özel bir lisede öğretmenlik yapan Hayat öğretmenin burada görevine son verilmesinin ardından bir devlet okulunda göreve başlaması ve etrafında gelişen olayların konu alındığı dizi son bölümde yaşananlarla izleyicileri merakta bıraktı. Dizinin takipçileri merakla Hayat Bazen Tatlıdır 5. bölümü beklemeye başladı. Dizinin yeni bölümü henüz yayınlanmadı ancak ipuçları Hayat

Bazen Tatlıdır 5. bölüm fragmanı ile geldi. Farklı ve eğlenceli hikayesi ile izleyenlere keyifli akşamlar yaşatan dizide yeni bölüm öncesinde heyecan dorukta!

5.bölüm FRAGMANI

TIKLA İZLE

Hayat Bazen Tatlıdır 5. bölümde Gözde'nin peşinde olan Koray, Ronaldo'dan dolayı Gözde'ye soğuk yaklaşan Kara Sevda ile iş birliği yapacak! Öte yandan Hayat hoca ise okulda düzenle uğraşırken, etrafında yaşananlara kayıtsız kalamayacak. Hayat Bazen Tatlıdır 5. bölüm fragmanı ile gelen bilgiler bize yetmese de, yeni bölüm öncesi tahmin yürütme adına fikir veriyor. 13 Kasım Pazar akşamı saat 20.00'de yayınlanacak Hayat Bazen Tatlıdır 5. bölüm fragmanı ve ipuçları haberimizdedir.

HAYAT BAZEN TATLIDIR 5. BÖLÜM ÖZETİ

Hayat Bazen Tatlıdır 5. bölüm fragmanına göre; Koray'dan dolayı Cerrah'a karşı tavır içerisinde olan Hayat, bu bölümde Cerrah ile yüzleşecek. Konuşmasında kimseye ihtiyacı olmadığına, kendi ayakları üzerinde durabileceğine vurgu yapar. Diğer yandan Hayat'ın önceki okuldan atılmasına neden olan ve Gözde'nin peşinde yeni görev yaptığı okula gelen Koray, Gözde'yle konuşur ancak aldığı cevap karşısında yıkılır. Gözde Koray'a başkasını sevdiğini söyler! Ronaldo ile Kara Sevda arasındaki ilişki de yaşananlardan dolayı bitmek üzeredir. Öte yandan Cerrah ise artık Hayat'a karşı hislerini gizleyemeyecek noktaya gelir.

 

HAYAT BAZEN TATLIDIR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Gözde ve Burak arasındaki sıcaklıktan tedirgin olan Koray, Sevda’ya işbirliği teklif eder. Bu işbirliği en çok Hayat Hoca’ya zarar verecektir. Hiç hak etmediği bir ithamla karşılaşan Hayat’ı düştüğü durumdan kim kurtaracak? Hayat Hoca’nın kurtulması Burak’ı nasıl bir çıkmazın içine sürükleyecek? Onur

okula dönmenin sevincini yaşayacakken kendini karmaşık olayların içinde bulacak. Öte yandan Gedikpaşa Lisesi kantinine konulan kahve makinası para basıp Şerif ve Dilli Kaşarlıyı zengin edebilecek mi? Yoksa Loçkolar’ın planları okul idaresinin ayağına mı dolanacak? Cerrah ve Hayat arasındaki sert rüzgarlar yerini tatlı esintilere bırakacak mı?

DİZİNİN KONUSU VE OYUNCULARI

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Süreç Film'in imzası bulunuyor. Senaryosunu Gani Müjde'nin yazdığı dizinin yönetmeni ise Hamdi Alkan. Oyuncu kadrosu ağırlıklı olarak genç isimlerden dizide; Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan, Simay Barlas, Deniz Can Aktaş, Anıl Tetik, Sevda Erginci, Melis Sezen, Zeynep Alkan, İlayda Çengel, Elif Doğan, Alihan Aracı, Nedim Suri, Temmuz Uğur Yıldız, Gamze Topuz, Lale Başar rol alıyor.

Hayat Öğretmen, özel bir Lisede Edebiyat öğretmenliği yapmakta, kız kardeşi Gözde ise aynı okulda öğrenim görmektedir. Zengin ailelerin çocuklarının eğitim aldığı bu okulda eski bir mafya babası olan Cerrah’ın kardeşi Koray’ın, Gözde’ye olan takıntılı aşkı sonucu Hayat’ın işine son verilir. Hayat, kız kardeşini Koray’dan uzaklaştırmak için İstanbul’un diğer yakasındaki Gedikpaşa Anadolu Lisesi ile anlaşır. Müdür Şerif Bey’in meslek etiğine uymayan hareketleri ve öğrencilerin haylazlıklarıyla baş edip yeni yerleştiği evinin çatlak ev sahiplerine rağmen huzur bulmaya çalışan Hayat ve kardeşi için zor bir hayat başlayacaktır artık.