Cesur ve Güzel Dizisi Nerede Çekiliyor, Cesur ve Güzel ‘in çekildiği yer neresi, Cesur ve Güzel’in seti Nerede, Cesur ve Güzel Dizisinin çekildiği il hangisi

İstanbul’un Çatalca ve Durusu semtlerinde yapılıyor. Özellikle çiftlik sahneleri sakin ve huzurlu bir kasaba olan Korludağ Kasabasında çekiliyor.

Dizimiz Korludağ yaylada ilk bölüm çekimlerini tamamladı..
Cesur ve Güzel Dizisinin Çekildiği İl Neresi:Ekranların son zamanlarda en büyük projesi olan dizi iki büyük oyuncuyu birararaya getirdi. 2016-2017 sezonunun en iddalı yapımları arasında yer alan başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı dizi nerede hangi şehirde çekiliyor. Dizinin çekimleri yaklaşık olarak 6 ay önce başladı. Dizinin seti iki şehirde bulunmakta.

Cesur ve Güzel’in Çekimlerinin Yapıldığı Yer Neresi: Çekimlerinin hızla devam ettiği ve Eylül döneminde ekranları sallayacak olan dizinin çekimleri iki şehirde yapılmakta bu şehirlerden biri Bolu. Ormanları ve farklı sahneleri için yaylalarında çekimler yapılıyor. Diğer çekim yeri ise İstanbul. dizinin ilk bölümleri Korludağ Kasabasında çekiliyor.

İstanbul’un Çatalca ve Durusu semtlerinde yapılıyor. Özellikle çiftlik sahneleri sakin ve huzurlu bir kasaba olan Korludağ Kasabasında çekiliyor.


Sizce Cesur ve Güzel dizisi beğenilecek mi?Uzun süre devam edecek mi?Yorumlarınızı Bekliyoruz
Diziye yeni oyuncu ve figüran alımları devam ediyor. Yeni dizi Cesur ve Güzel de görev almak isteyenler yorum olarak aşağıya yazabilirler.

cesur ve güzel in seti nerede
cesur ve güzel dizisi hangi şehirde çekiliyor


İstanbul’un Çatalca ve Durusuda çekilen dizinin çiftlik sahneleri ise sakin ve huzurlu bir kasaba olan Korludağ Kasabasında çekiliyor. Yardımcı oyuncu istekleri için yorumlar kısmına yazabilirsiniz bilgilerinizle..