Bir Japon yapımı olan Mother dizisinden uyarlanacak yeni dizi 2016 - 2017 sezonunda star tv ekranlarında olacak.

MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği yeni projenin oyuncuları ve detayları belli olmaya başladı. Senaryosu yazılan ve masaüstü çalışmaları tamamlanan dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor.

MEDYapım-MF Yapım'ın birlikte çalıştıkları dizinin kadın başrolü için Ezel ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol almış olan Cansu Dere ve Vahide Perçin ile imzalar atıldı. Çocuk karakter için ise Beren Gökyıldız ile anlaşmaya varıldı. Yönetmenliğini Merve Girgin'in yapacağı yeni diziden 2017 sezonunda beklenti büyük olacak. Star tv'de Ekim'de ekranlara gelecek olan Anne dizisine bol şans diliyoruz.

Anne Dizisi Konusu
Annesi tarafından ilgi görmeyen ve daha sonra fidye için kaçırılan bir kız çocuğunun hayat hikayesi anlatılacak. Dizide Gonca Vuslateri okuldan her gün morartılarla gelen bir kız çocuğunun sevgilisiyle birlikte yaşayan zalim ve zulum eden anne karakterini canlandıracak.

 

anne dizisi hikayesi,anne dizisi özet,anne dizisi konusu,anne dizisi,anne dizisi star,anne dizisi 2016,anne dizisi ne zaman başlayacak,