Cesur ve Güzel Dizi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu Nerede Çekiliyor

Cesur ve Güzel Dizi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu Nerede Çekiliyor
Ay Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği yeni sezon dizi olan Cesur ve Güzel ekim ayında Star Tv ekranlarında başlıyor. Başrollerini Siyah Beyaz isimli dizide sıkça duyduğumuz Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün rol alacak. İkilimiz dizi takviminin ileriye alınmasından dolayı ve Siyah Beyaz’ın yetişmemesi üzerine Ekim 2016 ‘da ekranlara gelecek olan Cesur ve Güzel dizisine dahil oldular.

Ali Bilgin‘in yöneteceği dizinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alıyor. Mükemmel ikili aslında Siyah Beyaz dizisinde başrol oynayacaklardı ancak senaryo yetişmemesinden dolayı ikilimiz Cesur ve Güzel dizisine transfer oldular. Cesur Güzel’in çiftlik sahneleri İstanbul Tuzla’da bulunan bir çiftlikte çekiliyor.

Cesur ve Güzel Konusu;
Cesur isimli (Kıvanç Tatlıtuğ) yakışıklı ve etkileyici bir delikanlı şehirden bir küçük kasabaya yerleşir. Küçük kasaba da toprak zengini olan zengin bir ailenin güzeller güzeli kızları Süphan (Tuba Büyüküstün)’ın güzelliği dillere destandır ve ikilimiz bir şekilde birbirleri ile tanışırlar ve tutkulu bir aşk başlar. Fakat iki tarafından bilmediği bir çok şey vardır.

Cesur ailesi ile Süphan’ın ailesi çok eskiden tanışırlar ve aralarında büyük bir kavga vardır ama gençlerimiz bu durumdan habersizdirler. Bu geçmişten gelen kapanmamış hesaplar iki gencin aşkının üzerine adeta bir gölge gibi düşmüştür. Gençler araya büyüklerini soksalar da aşkları imkansız bir hale gelmiştir. Zaman içerisinde Cesur’un bu kırsal kasabaya neden geldiğinin sırrı zaman içerisinde ortaya çıkacaktır.

Cesur ve Güzel Oyuncuları;
Kıvanç Tatlıtuğ; (Cesur)
Yakışık oyuncu ve modellik yapan Tatlıtuğ 27 Ekim 1983 yılında Anada’da doğmuştur. En son Star Tv de ekranlara gelen Kurt Seyit ve Şura dizisinde, Farah Zeynep Abdullah ile başrolleri paylaşmıştır. Bu yaz ise Başak Dizer ile dünya evine girmiştir.

Tuba Büyüküstün; (Süphan Köroğlu)
Güzeller güzeli Tuba 5 Temmuz 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Atv ekranlarında izlenme rekorları kısan Kara Para Aşk dizisinde Elif Denizer karakterine hayat vermiştir.

Sezin Akbaşoğulları ; İzmir güzeli olan genç oyuncu 22 Nisan 1981 yılında doğmuştur. Daha önce bir çok başarılı projede yer almıştır bazıları şöyle; Racon Ailem İçin (Sedef Ercan), Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Eylül Fidan) ve son olarak ise Hatırla Gönül dizisinde rol almıştır.

Tamer Levent (Tahsin Köroğlu); Usta oyuncu 13 Ekim 1950 İzmir doğumludur. En son Aşk Yeniden dizisinde Şevket Reis rolünü oynamıştır. Dizide Koray ve Süphan’nın babasıdır.

Serkan Altunorak (Koray); Yakışıklı oyuncu 24 Aralık 1976 senesinde Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Evli ve Öfkeli dizisinde Tarık Sönmez karakterine hayat vermiştir.

Devrim Yakut; Usta oyuncu 27 Mayıs 1968 yılında Ankara’da doğmuştur. Son olarak günlük dizi olan Unutma Beni’de rol almıştır.
Cesur Yürek Tatar Ahmet Kimdir? Hüseyin Avni Danyal Yeni Dizisi Rolü
Nihan Büyükağaç; Güzel ve başarılı oyuncu 28 Eylül 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Muhteşem Yüzyıl dizisinde Gülşah karakterine hayat vermiştir.