Esaretin Bedeli Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor? Oyuncu Kadrosu

Tims Produstions‘un Atv için hazırladığı yeni dizinin ismi Esaretin Bedeli oldu. Dizinin başrollerini Kara Para Aşk’ın Ömer Demir komiseri olan Engin Akyürek ile Medcezir dizisinin Mira Beylice’nin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya kadın başrol oyuncusu oldu.

Ocak 2017 itibariyle ekranlara gelecek olan Esaretin Bedeli dizisinin çekimleri aralık sonu gibi başlayacak. Elif Usman‘ın senaryosunu yazdığı Esaretin Bedeli’nin ilk bölüm yönetmeni ise Umur Turagay oldu. Diğer bölümlerin için Yönetmen arayışı sürüyor. Dizi hakkında detaylar ilerleyen günlerde belli olacaktır.

Esaretin Bedeli Konusu;
Dizinin konusu ilerleyen günlerde resmi açıklama yapıldığında açıklanacaktır.

Esaretin Bedeli Oyuncuları ;
Engin Akyürek;

Yakışıklılığı kadar oyunculuğu ile de ön planda olan Akyürek 12 Ekim 1981 senesinde Ankara’da doğmuştur. Başarılı oyuncu en son yine Atv ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk Dizisinde Ömer komiseri canlandırmıştır. Ayrıca son filmi olan Bi Küçük Eylül Meselesi filminde de Tekin karakteri ile izleyicinin gönlüne taht kurmuştur.

Serenay Sarıkaya;
Güzel oyuncu 1 Temmuz 1991 yılında Ankara’da doğmuştur. Sevgilisi ünlü oyuncu Kerem Bursin’dir. 2016 yılında Nejat işler ile başrolünü paylaştığı İkimizin Yerine Filminde Çiçek karakterine hayat vermiştir.