Fabrika Kızı Dizisi Oyuncuları
Show TV'nin Yeşilçam tadındaki yeni dizisi Fabrika Kızı'nın başrollerini Fulya Zenginer ile İsmail Demirci birlikte paylaşıyor. Fabrika Kızı dizisinde Aylin karakterini canlandıracak olan güzel oyuncu Fulya Zenginer daha önce de Doktorlar, Küçük Kadınlar, Tövbeler Tövbesi ve Benim İçin Üzülme gibi sevilen dizilerde rol almıştı. Ayrıca Sağ Salim isimli komedi filminde de rol alan güzel oyuncu başarılı performansı ile büyük beğeni toplamıştı. Ferhat karakterini canlandıracak olan İsmail Demirci ise daha önce Kurtlar Vadisi Pusu, Türkan, Anneler ve Kızları, Mor Menekşeler, Ben Onu Çok Sevdim, Reaksiyon ve Serçe Sarayı dizilerinde rol aldı. Dizide ayrıca Fırat Albayram , Aydan Burhan, Özge Korkmaz, Fatih Altın, Burak Satıbol, Begüm Yılmaz, Sedat Bilenler ve Alayça Öztürk gibi sevilen oyuncular yer alıyor.
 
Fabrika Kızı Oyuncu Kadrosu
Fulya ZENGİNER(Aylin): 1989 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 26 yaşındadır. Küçük Kadınlar dizisinde ve Benim İçin Üzülme dizisinde ki rolleri ile sinema aleminde tanınmıştır. Aylin 30 yaşında sevgilisi ile İzmir’de yaşıyor. Oldukça şımartılarak büyütülmüş birisi. Çok hırslı ve başarılı.
Fırat Albayram(Cansın): 1985 Aydın doğumlu olan yakışıklı oyuncu genç yaşına rağmen sayısız dizide rol almıştır.
Kanal D’de yayınlanan Merhamet dizisinde ve Show Tv’de yayınlanan Suskunlar dizisinden izleyiciler Fırat Albayram’ı tanıyabilirler. Genç nesil ise Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Özgür karakteri ile tanır
Alper Kadayıfçı(Yusuf Tandır): 1984 İstanbul doğumlu olan sinema oyuncusu 31 yaşındadır. Son olarak Kardeş Payı dizisinde Cem karakterine hayat vermiştir.
İsmail Demirci(Ferhat):1984 Ankara doğumludur olan yakışıklı oyuncu 31 yaşındadır. Son olarak Reaksiyon dizisinde canlandırdığı Tekin rolü ile tanıyoruz
Aydan Burhan(Muzafer Ana) Mahallenin Muhtarı dizisinde oynadığı rol ile tanınır.
Özge Korkmaz (Nuriye)
Fatih Altın(Sami)
Tezcan FENERCİLER: Ütopya yarışmasından tanıdığımız yakışıklı manken 5 aralıkta Ütopya’dan elenmiştir. İlk dizi deneyimi ise Fabrika Kızı dizisi olmuştur.
Begüm Yılmaz(Damla Gül)
Sedat Bilenler(Himmet)
Tuğça Karaoğlan(Asiye)
Alayça Öztürk(Afitap)