Çilek Kokusu Dizisi Oyuncu Kadrosu konusu özeti, hakkında bilgi, künye
  
Çilek Kokusu Dizisi Oyuncu Kadrosu fragmanı özetiÇilek Kokusu dizisi yakında siz değerli izleyicileri ile buluşacak.
Gold Filmin yapımcılığını üstleneceği Çilek Kokusu dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başladı.
 
Çilek Kokusu Dizisi konusu
 
Çilek Kokusu Dizisi konusuda pastane de çalışan bir kızla Tv ekranlarının en yakışıklı oyuncularından birinin yaşayacağı nefret kin ve aşk dolu sevgi hikayesini konu alacak dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Şu an için Kod Adı Çilek Kokusu dizisi Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.
Adı ile kiraz mevsimi, konusu itibari ile Güzel Köylü ,dizisine benzeyen Çilek kokusu dizisinde hem aşk hem komedi hem de nefret olacak.
Çilek kokusu dizisi Güzel Köylü dizisinin haziran ayı başlarında Sezon finali yapması ile Star Tv ekranlarında başlaması bekleniyor.
Bu açıdan bakıldığında Demet ÖZDEMİR’in baş rolünü oynayacağı Çilek Kokusu dizisi Güzel Köylü dizisinin boşluğunu doldurmaya çalışacak.
Çilek Kokusu dizisi çekimleri yakında başlayacak, şuanda oyuncu seçimi çalışmaları devam ediyor.
Çilek Kokusu dizisinin çekimleri 2 mayıs cumartesi günü bodrumda başladı daha sonra ise İstanbul’da devam edecek.
 
Çilek Kokusu dizisi oyuncu kadrosu
Demet Özdemir Yusuf Çim Mert Ekin Daymaz Gözde Kaya
Demet ÖZDEMİR(Aslı): Çilek Kokusu dizisinin kadın başrol oyuncusu. Daha önce Sana Bir Sır Vereceğim ve Kurt Seyit ve Şura gibi dizilerde rol almıştır. Aslı fakir, gururlu ve güzel bir kızdır. Burak ile bir kaza anında tanışmışlardır. Burak ile sürekli kavga etmektedir. Burak’ın amcasının oğlu Volkan’a deliler gibi aşıktır.
 
 Yusuf ÇİM(Burak): 1991 İstanbul doğumludur. Daha önce Ezra dizisinde başrol oynamış ancak dizi beklenen performansını bulamayınca final yapmıştı. Zengin bir ailenin şımarık oğludur. Yıllardır Çağla ile çıkmaktadır; en büyük zevki Çağla’yı aldatmak kızlarka gezip tozmaktır. Ailesi nedeniyle çok medyatiktir.
 Mine Tugay(Elçin): Daha Önce Ailem Bir Alem dizisinde rol alacağı söylenmişti; ancak Çilek Kokusu dizisinden gelen teklifi kabul etti. daha önce Medcezir dizisi
nde ki rolü ile kendinden söz ettirmişti. Çağla’nın Annesidir. Mine TUGAY çilek kokusu dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.
Gözde Kaya(Çağla): Burak’ın 3 yıllık sevgilisidir. Burak’ı Aslı’dan kıskanmaktadır.
GözdeKaya(Çağla) çilek kokusu oyuncu kadrosu
Mahir GÜNŞIRAY(Nihat): Son olarak Urfalıyam Ezelden dizisinde ki rolü ile ismini hafızalarımıza kazıtmıştı.Burak’ın babasıdır. Zengin bir iş adamıdır.
Murat BAŞOĞLU(Sinan): Benzemez Kimse Sana yarışması sunuculuğu ile izleyicinin beğenisini kazanmıştı; ancak yarışma çok uzun soluklu olmadı. Volkan’ın babası, Burak’ın amcasıdır.
 Laçin CEYLAN(Selda): Hatırla Sevgili ve Gönül Çelen dizilerinin yıldızıdır. 1975 doğumlu İzmirli sinema ve televizyon oyuncusudur. Burak’ın annesidir. Nihat’ın annesidir.
Zeynep Tuğçe Bayat(Gonca):Aslı’nın en yakın arkadaşıdır. Beraber otele çalışmaya gitmişlerdir.
Ekin Mert DAYMAZ(Volkan): 1990 Hollanda doğumludur. Not Defteri dizisinde ki Egemen rolü ile ekranlara kazınmıştır.  Burak’ın amcasının oğlu ve en yakın arkadaşıdır. Zengin, aşık olmada zorlanan başarılı çalışkan bir gençtir.
Anıl Çelik(Erdem): Otel resepsiyonunda çalışmaktadır. Gonca’ya aşıktır.
Uğur Demirpehlivan(Emel): Aslı’nın annesidir.
İdil Sivritepe(Eda) :
Utku Ateş(Barış)
 
 
Anıl Çelik(Erdem) çilek kokusu oyuncu kadrosu, İdil Sivritepe(Eda) çilek kokusu oyuncu ,kadrosu ,Utku Ateş(Barış) çilek kokusu oyuncu kadrosu ,Uğur Demirpehlivan emel çilek kokusu oyuncuları , Meltem ÖZÇELİK,Çilek Kokusu demet özdemir, ekin-mert-daymaz-çilek kokusu dizisi oyuncu kadrosu , Laçin Ceylan çilek kokusu, Murat BAŞOĞLU çilek kokusu, mahir günşıray çilek kokusu, ,Zeynep Tuğçe Bayat(Gonca) çilek kokusu oyuncu kadrosu